Нова версія сайту Language Solutions PRO

Шановні клієнти!

Пропонуємо вашій увазі оновлену версію сайту компанії Language Solutions PRO. Ми не лише попрацювали над дизайном, але й додали низку зручних онлайн-сервісів, які зроблять нашу взаємодію ще ефективнішою.

Тепер на сайті доступна функція замовлення зворотного дзвінка. Для того щоб з вами зв’язався фахівець нашої компанії, достатньо просто натиснути кнопку «Зворотній дзвінок» і вказати у формі, що з'явилася, контактний номер телефону та ваше ім'я.

Ви також можете скористатися функцією оформлення замовлення через сайт. Після натискання на кнопку «Зробити замовлення», яка розташована в нижній частині кожної сторінки сайту, з’явиться форма. У полях цієї форми необхідно вказати деталі щодо послуг, які вас зацікавили, і, якщо необхідно, прикріпити файл (наприклад, текст/документ для перекладу). Після натискання кнопки «Відправити» вся інформація про ваше замовлення миттєво потрапляє до одного з менеджерів компанії.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуг, їхньої вартості та порядку надання, ви можете отримати відповідь у режимі реального часу, скориставшись онлайн-консультантом, розміщеним на сайті. Якщо ваше звернення припало на неробочий час чи вихідний день, ви все одно можете відправити запитання, вказавши адресу електронної пошти, на яку за першої ж нагоди надішлють відповідь.

Сподіваємося, що з оновленим сайтом наша співпраця стане ще комфортнішою!

Дякуємо, що обираєте Language Solutions PRO.

2015-04-30