Новини

Новини

02
Вересень
2016
  Существование огромного мира невозможно без постоянной коммуникации народов, разговаривающих на разных языках и диалектах. 
01
Травень
2016
У цей святковий день бажаємо вам гармонії, миру та щастя. Нехай ваш будинок наповниться затишком, теплом і добром, а на душі завжди буде спокійно і світло!
19
Квітень
2016
Уже четвертий рік поспіль Language Solutions PRO бере участь в українській конференції перекладацької галузі - UTIC. У цьому році наша компанія стала золотим спонсором заходу.
30
Квітень
2015
Шановні клієнти! Ми підготували для вас спеціальну пропозицію. З 1 травня по 15 червня 2015 року вартість перекладу стандартного документа з подальшим посвідченням у нотаріуса становитиме всього 135 грн.
20
Квітень
2015
Шановні клієнти! Пропонуємо вашій увазі оновлену версію сайту компанії Language Solutions PRO. Ми не лише попрацювали над дизайном, але й додали низку зручних онлайн-сервісів, які зроблять нашу взаємодію ще ефективнішою.  
12
Квітень
2015
Шановні друзі, колеги, клієнти! Прийміть наші вітання зі світлим днем Великодня, «святом свят і торжеством торжеств»! Бажаємо щастя і здоров'я вам і вашим близьким, нехай весна, що стоїть на порозі, наповнить душу миром, теплом і спокоєм.