Новини

Новини

24
Грудень
2020
Ми цінуємо наше партнерство і впевнені, що разом ми зможемо підкорити нові висоти! Нехай всі невдачі, втрати і труднощі залишаться в році, що минає, а новий, 2021-й, стане для всіх нас роком удачі, везіння, реалізації амбітних цілей і роком творчих ідей! Щастя, благополуччя і радості вам і вашим близьким!
11
Грудень
2020
Як часто в повсякденному житті ви стикаєтеся з необхідністю перекласти медичні документи з іноземної мови або на іноземну мову? Ми сподіваємося, що не дуже часто (а краще взагалі ніколи!). Проте, бувають ситуації, коли це необхідно. Що робити в такому випадку? Куди звертатися? Перша (і досить популярна) думка: «Перекладу самостійно, це ж проста довідка, а англійську (німецьку тощо) я знаю непогано». Плюси такого підходу: + безкоштовно
09
Листопад
2020
Любі друзі! Від щирого серця вітаємо вас з Днем української писемності та мови!
27
Жовтень
2020
Отримання освіти за кордоном користується щораз більшою популярністю та попитом. Це стосується як короткострокових мовних курсів і дитячих таборів, так і повноцінної шкільної освіти, ВНЗ та програм MBA. Програми дуже різноманітні: класичні англійські пансіони та загальноосвітні заклади Мальти; німецькі виші та ВНЗ США, фінські і австралійські університети.

Сторінки