Про нас

Про компанію

Компанія Language Solutions PRO надає комплексні послуги лінгвістичної підтримки корпораціям, великим компаніям, підприємствам малого та середнього бізнесу та націлена на розвиток довгострокових партнерських відносин з клієнтами.
 
Ми допомагаємо компаніям, що працюють у найрізноманітніших галузях, досягти успіху на міжнародних і внутрішніх ринках.
 
Бездоганна якість, неухильне дотримання строків виконання і високий рівень сервісу є ключовими принципами нашої роботи. Усе це – заслуга нашої команди: професійних перекладачів, редакторів та менеджерів.

Наші переваги

Клієнтоорієнтованість
Ми завжди пам'ятаємо, що успіх нашої діяльності безпосередньо залежить від успіхів наших клієнтів. Саме тому завдання і потреби клієнта – це наші завдання і потреби. Ми підходимо до реалізації кожного проекту з особливою увагою, докладаючи максимум зусиль, щоб підтримати наших партнерів у процесі втілення в життя їхніх задумів та ідей. 
 
Високий рівень сервісу
Сервіс для нас – це не абстрактне поняття. Це інструмент, над удосконаленням якого ми працюємо щодня. Ми не тільки максимально швидко і професійно вирішуємо поставлені завдання, але й робимо все можливе для того, щоб з нами було зручно і легко працювати.
 
Професіоналізм
Успіх реалізації проектів значною мірою залежить від професіоналізму всіх залучених виконавців, оскільки якісно виконана робота – запорука успіху наших клієнтів. Ефективність робочого циклу, що складається з трьох основних етапів: переклад – редагування – коректура, – дозволяє забезпечувати високу якість лінгвістичної підтримки і виконувати кожне замовлення в строго обумовлені терміни.
 
Технології
Ми йдемо в ногу з часом, активно впроваджуючи передові технології. Це дозволяє нам оптимізувати виробничі процеси та мінімізувати витрати часу та фінансів для клієнта.

Команда
Серце компанії Language Solutions PRO – дружна команда професіоналів. Наші співробітники відрізняються глибокими лінгвістичними та галузевими знаннями, відповідальністю, ерудованістю, комунікативними навиками та оперативно реагують на ситуації, які виникають у процесі роботи. 

Якість
Бездоганна якість – один з ключових принципів нашої роботи. Усі бізнес-процеси в Language Solutions PRO побудовані таким чином, щоб готові переклади відповідали вимогам та очікуванням клієнта. Крім того, ми постійно проводимо навчання та консультування всіх залучених до проекту співробітників, включаючи фахівців компаній-клієнтів.