Бюро перекладів у Києві

Про нас пишуть

Узнать стоимость перевода документов

Иванна Халамай

Менеджер проектов
Language Solutions PRO

Просто укажите сейчас требования к переводу и через 15 мин получите бесплатно его цену и срок выполнения в SMS-сообщении

* для запроса не требуется заказ перевода

Вам терміново потрібні переклади високої якості?

Київ рекомендує бюро перекладів з нотаріальним засвідченням Language Solutions PRO (Україна). Це спеціалізована лінгвістична агенція, що надає широкий спектр якісних послуг — усні та письмові переклади в Києві та в інших містах України з/на всі мови світу будь-яких тематик, складності та об’єму, в тому числі:

Додатковими послугами бюро перекладів LSP (Україна) є легалізація, апостилювання, локалізація програмного забезпечення (ПЗ), переклад технічної документації, креслень, додрукарська підготовка та розробка поліграфічних матеріалів.

Професіоналізм

Професіоналізм співробітників бюро перекладів з нотаріальним засвідченням LSP — гарантія високої якості виконання перекладу

Всі переклади виконуються дипломованими, кваліфікованими та досвідченими перекладачами, що спеціалізуються саме на певній мові та тематиці тексту.

На відміну від робіт, пропонованих багатьма фрилансерами та деякими агенціями перекладів у Києві, кожний перекладений текст перевіряється професійними редакторами та коректорами з метою виявлення:

  • друкарських та грубих граматичних,

  • термінологічних,

  • стилістичних помилок,

  • невірного написання власних імен, дат та іншого фактажу.

Замовте переклад з нотаріальним засвідченням — і збережіть час та гроші

Спеціалісти бюро перекладів Language Solutions PRO (Україна) також здійснюють нотаріальне засвідчення перекладених чи виданих за кордоном документів (за наявності апостилювання чи легалізації, за винятком країн СНД) — надання їм юридичної сили для подальшого їх подання в офіційні органи держави.

Нотаріальний переклад являє собою кілька сторінок, підшитих до дубліката чи оригіналу вихідного документа, скріплених підписом та печаткою нотаріуса. Нотаріальне засвідчення не впливає на швидкість виконання перекладів.

Отримати докладнішу інформацію, проконсультуватись щодо вартості послуг агенції перекладів (Київ, Україна) та замовити переклад з нотаріальним засвідченням ви можете:

1) за зазначеною адресою чи замовивши зворотний дзвінок;

2) заповнивши форму онлайн-заявки на нашому сайті;

3) надіславши документи на переклад на нашу електронну адресу.

Впродовж 30 хвилин після відправлення листа чи здійснення онлайн-замовлення наш спеціаліст зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Також ви можете привезти тексти на електронному носії до офісу бюро перекладів LSP (Україна), розташованого у зручному місці у центрі Києва.

 Для контролю над швидкістю та правильністю виконання за кожним замовленням закріплюється окремий менеджер. Усі тексти в обов’язковому порядку надсилаються на затвердження. 

Ви можете вносити та погоджувати з менеджером корективи за умови, що вони не викривлять сенс перекладеного документа.

Бюро перекладів з нотаріальним засвідченням — агенція LSP (Україна, Київ): бездоганно виконані якісні переклади під ключ.

Контакты

Наш офис расположен по адресу:
Украина, Киев
01054, ул.Бульварно-Кудрявская, 33 Б, оф. 18-19

График работы:
Понедельник-пятница - 9:00 - 18:00

Контактый телефон: +38(044)390-60-70
Адрес электонной почты: info@langsol.pro