супутні послуги

Супутні послуги

Чітко налагоджений виробничий процес, а також наявність ресурсів та комплексних додаткових послуг дозволяють нам істотно скоротити витрати часу та фінансів наших клієнтів, які отримують готовий проект, виконаний «під ключ». Орієнтуючись на потреби кожного окремого партнера, ми беремо на себе весь цикл робіт з документами – від перекладу та верстки до підготовки до друку та подальшого друку матеріалів.
 
Додаткові послуги компанії Language Solutions PRO: 
  • Коректура тексту: усунення орфографічних, пунктуаційних, граматичних, стилістичних помилок; вивіряння власних назв, дат та іншої важливої інформації, забезпечення відповідності нормам і правилам редакційно-видавничого оформлення і т. д.
  • Літературне редагування: усунення стилістичних помилок, помилок лексичної сполучуваності слів, а також літературна переробка тексту для відповідності особливостям конкретної цільової аудиторії.
  • Форматування документів, професійна верстка: виробничий процес монтажу книжкових, журнальних і газетних смуг заданого формату з підготовленого тексту всіх видів та ілюстрацій. Вибір програми для верстки здійснюється на основі вимог клієнта до остаточного формату файлу, а також з урахуванням необхідності друку файлу в друкарні.
  • Підготовка до друку: підготовка матеріалів до друку відповідно до вимог друкарні – спуск смуг, корекція кольору для друку, встановлення міток обрізів, масштабування.
  • Поліграфічні послуги: друк буклетів, листівок, візиток, брошур, бланків, запрошень та інших матеріалів по макетах клієнта.
  • Кур’єрська доставка.