Перевод корпоративным клиентам

Робота з корпоративними клієнтами

Довіру клієнтів важко заслужити і нелегко утримати. Повага до конкурентів не заважає агентству Language Solutions PRO випереджати велику кількість перекладацьких компаній за рівнем професіоналізму, відповідальності та сервісу.

Високий рівень затребуваності у корпоративних замовників доводить здатність команди фахівців успішно реалізовувати лінгвістичні проекти, створювати міцні і довірчі відносини з організаціями різного рівня.   

  

Широкі можливості і значні переваги

Якість перекладацьких послуг бюро Language Solutions PRO відповідає найвищим міжнародним стандартам.
Штат компанії складається з професіоналів в галузі лінгвістики і фахівців вузького профілю, які гарантують точність корпоративного перекладу тексту, для успішного досягнення різноманітних цілей:
  • взаємодія з іноземними контрагентами;
  • участь у зарубіжних виставках, аукціонах і тендерах;
  • оформлення митних операцій;
  • переклад документації різного характеру.
Фахівці перекладацького бюро професійно виконують усний та письмовий переклад, пов'язаний з юриспруденцією, будівельною галуззю і сільським господарством.
Перекладачі кваліфіковано розбираються в сфері консалтингових послуг і медичній тематиці, фармацевтиці та IT-технологіях.

Особливості роботи з корпоративними клієнтами

При опрацюванні технічно або юридично складних джерел в бюро перекладів Language Solutions PRO формується команда фахівців з профільною підготовкою, а для великих заявок передбачене виконання безкоштовного тестового перекладу.

Для додаткового контролю якості виконаної роботи застосовується вичитування матеріалу носієм мови.

В агентстві існує продуманий алгоритм роботи з клієнтами, що має на увазі можливість особистої участі замовника у відборі фахівців за результатами тестування, призначення персонального менеджера, який контролює дотримання строків і якість перекладу, і штатного редактора для ведення спеціалізованого глосарія.
Оплата послуг бюро перекладів виконується зручним для замовника способом. У вартість включено повний комплекс робіт з перекладу, редагування і коректури. При опрацюванні великої кількості однотипних документів розрахунки проводяться за спеціальними розцінками.

Термінові заявки обробляються з оплатою за фактом виконання роботи при наданні гарантійного листа.

Окрім корпоративного перекладу на англійську або будь-яку іншу мову з широкого спектра можливостей дипломованих лінгвістів, надається сервіс:
  • перекладу сайтів і прес-релізів;
  • верстки і переддрукарської підготовки матеріалу;
  • лінгвістичного консалтингу.
Оформлення замовлення передбачає укладення договору, підписання угоди про нерозголошення конфіденційної інформації та надання фінансової документації у вигляді рахунку, акту виконаних робіт та інших документів бухгалтерської звітності.
В агентстві створено спеціальний відділ, який контролює нюанси робочого процесу, негайно реагує на зауваження замовників і слідкує за рівнем сервісу.